Hotel Spa LASKOWO galerie

Nagrody

Jest nam ogromnie miło poniformować, iż portal mojekonferencje.pl rekomenduje
Hotel Spa Laskowo*** jako najlepszy obiekt na organizację konferencji, szkoleń i eventów. 

 

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza restauracja "Orzech i Miód" po raz piąty znalazła się w prestiżowym Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska! 


W 2019 roku Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego uhoronowała Hotel Spa Laskowo nagdrodą Czarny Diament za wysoką jakość świadczonych usług gastronomicznych i hotelarskich.

Hotel SPA Laskowo został w 2019 uhonorowany Certyfikatem Jakości serwisu GdzieWesele.pl

W 2019 roku po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych w kategorii Obiekt Weselny. 

W 2015 roku nasza Restauracja otrzymała nagrodę Best Of Awards Of Excellence, zajmując tym samym pozycję wśród 100 najlepszych Restauracji w Polsce. 

 

W 2016 roku otrzymaliśmy kolejną nagrodę, która potwierdza iż wciąż jesteśmy jedną z najlepszych Restauracji.

 

Nasi kelnerzy wystartowali w 2015 roku w V Krakowskim Biegu Kelnerów, gdzie otrzymali certyfikat Najszybszej i Najsprawniejszej Obsługi Kelnerskiej. 

 

Nie zabrakło nas również na Mistrzostwach Polski w Deserach „Expo Sweet”, które odbyły się w 2015 roku. 

 

Podczas X Festiwalu „Śląskich Smaków” w roku 2015 zdobyliśmy I miejsce w konkursie kulinarnym oraz otrzymaliśmy tytuł Eksperta Śląskich Smaków w kategorii „PROFESJONALIŚCI”, a także zostaliśmy członkami Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki. 

 

Dodatkowo wzięliśmy udział w  VIII Międzynarodowym Festiwalu Kuchni Zbójnickiej w roku 2016, gdzie zajęliśmy III miejsce w konkursie kulinarnym.

   

     

 

Nasza Restauracja została również laureatem Plebiscytu „Korona Smakosza na Śląsku i Zagłębiu” w kategorii „Atmosfera”. Ten tytuł otrzymaliśmy w roku 2014.   

 

Zdobyliśmy także dyplom za uczestnictwo w I Konkursie Kulinarnym „Smaki Dziczyzny” w roku 2015. 

 

W 2016 otrzymaliśmy certyfikat Kuchnia + poleca, jak również pojawiliśmy się w jednym z  programów telewizyjnych tej stacji. 

http://www.kuchniaplus.pl/program/wideo/zwiastuny/cook-news-odc-110_1863.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen